Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

(+48 91) 350 01 10

Masz pytania? Zadzwoń już teraz!

 
Przejdź do e-Sklepu Logbit »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Szlabany automatyczne o długości ramienia do 12m

 
 

Drogi Kliencie,

Szlabany drogowe elektromechaniczne i hydrauliczne o długości ramienia nawt do 12m, przeznaczone są do pracy intensywnej. Posiadają trwałą i sprawdzoną konstrukcję oraz nowoczesne wzornictwo. Dosoknale sprawdzają się przy dużych obciążeniach.

W celu szybkiego odnalezienia urządzenia, dopasowanego do Twoich potrzeb, skorzystaj z konfiguratora szlabanów, klikając w poniższy link:

<< KONFIGURATOR SZLABNÓW >>

 
 
 
 • BIONIK 8

  Szlaban BIONIK 8 z ramieniem do 8 m

  BIONIK 8 to szlaban automatyczny z silnikiem bezszczotkowym typu BRUSHLESS przystosowany do ramienia 8 m. Idealny do pracy bardzo intensywnej – może wykonać aż 2500 cykli na dobę, co oznacza pracę non stop!

  Eliptyczne ramię aluminiowe do szlabanu BIONIK 8 składa się z dwóch części (każdy odcinek po 4,1 m) i jest przystosowane do połączenia łącznikiem z anodyzowanego aluminium. Ramię wyposażone jest w profil do oświetlenia LED oraz gumę ochronną.

  Szlabany serii BIONIK cechują się estetycznym oraz nowoczesnym designem. Urządzenia są w pełni kompatybilne ze wszystkimi akcesoriami Roger Technology.

 • Szlaban Roger BIONIK 6 do 6 m

  Szlabany BRUSHLESS 36V DC do ramion o dł. do 6 metrów, z centrala sterująca, enkoder absolutny cyfrowy, w komplecie z podstawą mocującą za pomocą ściągów i śrub oraz kołnierzy mocujących pręt.

   

 • Szlaban CAME G6000 z ramieniem do 6,5m

  Szlaban elektromechaniczny do 6,5m długości ramienia. Trwała i sprawdzona konstrukcja. Przeznaczony do pracy intensywnej...

 • Szlaban CAME G6500 z ramieniem do 6,5m z oświetleniem LED

  Szlaban elektromechaniczny do 6,5m długości ramienia. Trwała i sprawdzona konstrukcja. Przeznaczony do pracy intensywnej. Model G6500 posiada nową centralę sterującą oraz oświetlenie LED ramienia.

 • Szlaban Beninca VE.500 z ramieniem do 6,5m

  Szlaban elektromechaniczny do 6,5m długości ramienia. Przeznaczony do pracy intensywnej. Charakteryzuje się solidnością i wysoką sprawnością...

 • came g5000

  Szlaban Came G5000 z ramieniem do 5,35m z oświetleniem LED

    
  Szlaban elektromechaniczny do 5,35m długości ramienia (5m światło przejazdu). Przeznaczony do pracy intensywnej. Minimalny czas otwarcia 2s. Najnowsze dzieło ze stajni CAME wprowadzony w 2018 roku odrazu podbił rynek.
 • Szlaban Beninca EVA.5 / EVA.7 z ramienim do 7m

  Szlabany elektromechaniczne do 5m i 7m długości ramienia. Przeznaczone do pracy intensywnej. Posiadają nownoczesne wzornictwo...

 • Szlaban NICE M-BAR z ramieniem do 7m

  Szlaban elektromechaniczny do 7m długości ramienia. Przeznaczony do pracy intensywnej. Posiada silnik z enkoderem oraz nowoczesną elektronikę...

 
 
 
 
Sonda
Najważniejsza jest?
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [12-06-2024]: 561 | Wizyt ogółem: 457677 | Przeglądających stronę: 1

 

Przejdź na stronę logbit.pl &raquo;

Projekt:   [based on Quick.Cms]