Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

(+48 91) 350 01 10

Masz pytania? Zadzwoń już teraz!

 
Przejdź do e-Sklepu Logbit »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Szlabany parkingowe

 
 

Drogi Kliencie,

Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę profesjonalnych szlabanów nowej generacji, największych producentów światowych, takich jak: Came, Nice, Faac, Beninca, Roger. Szlabany to urządzenia automatyczne, które znajdują szerokie zastosowanie w kontroli dostępu wjazdów i wyjazdów, na takich obiektach jak: parkingi, zakłady pracy, magazyny, drogi osiedlowe, wjazdy na prywatne posesje.

Urządzenia te posiadają wiele dostępnych konfiguracji sterowania, np. z: pilota, przycisku, systemu parkingowego, systemów zabezpieczeń obiektów. Droga przejazdu samochodu dodatkowo może zostać zabezpieczona systemem detekcji pojazdu w postaci barier podczerwieni lub detektora indukcyjnego. Integralność i modułowość szlabanów umożliwia ich konfiguracje zgodnie z Twoimi indywidualnymi wymaganiami.

Poniżej znajdziesz całą gamę urządzeń, poczynając od szlabanów automatycznych hydraulicznych i elektromechanicznych, kończąc na szlabanach półautomatycznych i ręcznych. Oferta została podzielona na szlabany do pracy ciągłej, bardzo intensywnej i intensywnej, przy dużych obciążeniach.

 
 
 
 • Jak wybrać szlaban?

  Jak wybrać szlaban? Czym się kierować przy doborze urządzenia? Jakie wyposażenie jest potrzebne lub wymagane aby szlaban spełniał wszystkie twoje oczekiwania? Jakie informacje są potrzebne do wyceny inwestycji?

 • Akcesoria do szlabanów

  Mając już dobrany szlaban (siłownik i ramię) musimy wybrać sposób lub sposoby sterowania szlabanem (piloty, domofon, telefon, system parkingowy), urządzenia bezpieczeństwa (fotokomórki, pętle, semafory, oświetlenie) i inne akcesoria niezbędne do tego aby szlaban spełniał oczekiwania inwestora.

   

   

 • Szlabany automatyczne o długości ramienia do 4m

  Szybkie szlabany na przejazdy drogowe o długości ramienia do 4m stanowią idealne rozwiązanie do kontroli wjazdu na teren osiedla mieszkaniowego lub obiektu przemysłowego o wysokim natężeniu ruchu. Urządzenia są proste w montażu...

 • Szlabany automatyczne o długości ramienia do 12m

  Szlabany drogowe elektromechaniczne i hydrauliczne o długości ramienia nawet do 12m, przeznaczone są do pracy intensywnej. Posiadają trwałą i sprawdzoną konstrukcję oraz nowoczesne wzornictwo. Dosoknale sprawdzają się przy dużych obciążeniach...

 • Szlabany ręczne i półautomatyczne do 6m

  Szlabany do stosowania na małych parkingach w celu uniemożliwienia wjazdu osobom nieuprawnionym. Zamykanie bariery polega na ręcznym opuszczeniu ramienia, aż do momentu zetknięcia ze słupkiem zamykającym...

 • Infrastruktura parkingowa

 
 
 
 
Sonda
Najważniejsza jest?
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [30-05-2024]: 131 | Wizyt ogółem: 452044 | Przeglądających stronę: 1

 

Przejdź na stronę logbit.pl &raquo;

Projekt:   [based on Quick.Cms]